Koc na jesienną nostalgię

12 lipca 2017

Jesień niestety nie sprzyja już tak szalonej energii, jaka rozpiera nas w czasie lata. Oczywiście nie będziemy tu namawiać do siedzenia w domu i nagminnego leniuchowania, niemniej jednak jesienne wieczory stanowią idealny powód do nadrabiania filmowych zaległości. Co wtedy przydaje się najbardziej? Oczywiście będzie to wygodna sofa, poduszka lub kilka i najważniejsze koc.

Wełniany koc – wybór idealny

Nie będziemy tu polecać niczego sztucznego, tak więc naszą propozycją są koce z naturalnych włókien, dzięki którym grzeją, kiedy jest zimno, a kiedy zbyt gorąco chłodzą. Właśnie wełniane koce zapewniają ich użytkownikom optymalny komfort, poza tym są lekkie i mogą korzystać z nich nawet osoby skłonne lub borykające się z alergią. Istotną zaletą wełnianych koców jest ich bezapelacyjna trwałość. Takie mogą być prane nawet w pralce, jednak zawsze tylko w zimnej wodzie. W kwestii suszenia zaleca się metodę naturalną bez wirowania – mokry wełniany koc najlepiej rozłożyć na podłodze lub większej suszarce.

Jaka kolorystyka?

Wełniany koc to również sprawdzona dekoracja salonu, jak również narzuta na łóżko w sypialni. Dzięki bogatemu wzornictwu i kolorystyce bez problemu znajdziemy taki, który będzie odpowiadał konkretnej aranżacji we wnętrzu. Modne koce wełniane to koce utrzymane w beżowej, białej i brązowej kolorystyce. Niemniej jednak, jeśli należysz do zwolenników ożywczych barw, możesz zdecydować się czerwone, zielone czy też niebieski zygzaki lub charakterystyczną kratę.

2 komentarze

  • Marlena 12 lipca 2017jako18:56

    Gdzie znajdę największy wybór?

  • Dawid 12 lipca 2017jako18:57

    Koniecznie kolorowa krata 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *