Poduszkowa wygoda – dekoracje do salonu

12 lipca 2017

Jeśli zależy Ci na oryginalnym wyglądzie salonu, postaw na ozdobne poduszki, a dokładnie na ich wiele zalet. Możesz korzystać z ich atutów, ponieważ stanowią one jednocześnie piękny dodatek do każdego wnętrza, ale również praktyczną dekorację. Wykorzystasz je podczas popołudniowej drzemki czy wieczoru filmowego. Pamiętaj, że poduszki sprawią w salonie przytulną i ciepłą atmosferę.

Poduszkowa wygoda również dla gości

Jeśli zdecydujesz się na naprawdę dużą ilość ozdobnych poduszek w salonie, sprawdzą się one również wtedy, gdy przyjdą goście. Większe z poduszek możesz położyć na podłodze przy stoliku kawowym. To świetna aranżacja, ale również propozycja dla gości, którzy cenią takie oryginalne wybory. Na sofie miej zawsze w pogotowiu kilka poduszek więcej – a nuż Twoi goście przyjdą zmęczeni i będą potrzebowali oprzeć głowę na czymś bardzo wygodnym.

Przytulne wnętrze

Dzięki dekoracyjnym poduszkom salon w mig stanie się przytulnym wnętrzem. Uwaga! Poduszki to idealnie szybki sposób na zmianę aranżacji. Możesz wybrać tropikalne, bardzo modne obecnie motywy, róż w wielu odcieniach, styl marynistyczny, poduszki w pastelowych barwach, albo wykorzystać wszystkie jednocześnie. W przypadku dekoracyjnych poduszek taki misz masz jest jak najbardziej dozwolony. Eksperymentuj, ponieważ tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób zechcesz zaakcentować swój oryginalny gust. Jeśli choć trochę się postarasz, z całą pewnością mile zaskoczysz znajomych, którzy wpadną do Ciebie bez zapowiedzi na kawę.

2 komentarze

  • Marlena 12 lipca 2017jako18:56

    Z poduszkami fajna sprawa, dlatego właśnie stale jakieś dokupuje

  • Dawid 12 lipca 2017jako18:57

    Szukam bardzo dobrze wyposażonego sklepu z materiałami. Poszewki to nic trudnego do szycia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *