Stolik kawowy niejedno ma imię

12 lipca 2017

Właśnie skończyliście remont salonu i przyszedł czas na umeblowanie, ale oprócz komody, regałów itp. umeblowania, na które się zdecydowaliście, musicie kupić stolik kawowy. Chcecie jednak, aby był on naprawdę oryginalnym wyborem. Poza tym stanowił nie tylko praktyczny mebel, ale jednocześnie dekorację? Koniecznie sprawdźcie, co polecamy w ramach tego rodzaju oczekiwań. Zapraszamy do krótkiej lektury.

Nowoczesny stolik kawowy

Taki jest zwykle utrzymany w jasnej kolorystyce. Z powodzeniem może być to biel lub popielate szarości. Możecie zdecydować się na stolik matowy lub w połysku, w drugim wypadku zupełnie nowoczesnym rozwiązaniem jest blat marmurowy lub z lustrzaną powierzchnią. Zaskoczenie takim wyposażeniem salonu gwarantowane.

Stawiamy na akcent

W nowoczesnych wnętrzach liczą się barwne akcenty tworzące spójną całość. Zupełnie trafnym sposobem zwrócenia uwagi gości będzie stolik w granatowym, zielonym lub pomarańczowym kolorze kontrastujący się na przykład z białą sofą. W tym wypadku nie zapomnijcie o reszcie dodatków w kolorze stolika kawowego.

Ponadczasowe drewno

Jeżeli cenicie naturalne rozwiązania, drewniany stolik kawowy to projekt godny szczególnej uwagi. Niekoniecznie musi być on wykonany z cały z drewna; świetnie prezentują się stoliki, w których łączy się różne materiały, jak na przykład szkło, metal, a nawet szalenie dziś popularny beton. W tym wypadku wszystko zależy od Waszego gustu. Jeśli jednak ma być oryginalnie, ta propozycja sprawdzi się najlepiej.

2 komentarze

  • Marlena 12 lipca 2017jako18:56

    Kolorowy pomysł jest najlepszy.

  • Dawid 12 lipca 2017jako18:57

    Ja myślałam o marmurowym blacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *